top of page

Serum Biotebal - sposób na naturalne rzęsy XXL - każda kobieta marzy by takie mieć

Zaktualizowano: 31 gru 2021Producent o Serum Biotebal Rzęsy XXL

Biotebal rzęsy XXL to specjalistyczne serum, które już po 3 tygodniach stosowania zapewnia efekt długich, pięknych i zdrowych rzęs. Dzięki specjalnej formule Inno-BiBiotin, skutecznie i bezpiecznie wydłuża, pogrubia i wzmacnia rzęsy oraz brwi.

Osobiście nie jestem zwolenniczką scenicznych makijaży na codzień, ale jak każda kobieta lubię trochę poprawiać naturę.

Długie gęste naturalne rzęsy to marzenie każdej kobiety i ja też marzę o takim głębokim spojrzeniu spod wachlarza czarnych rzęs, od jakiegoś czasu poszukuję sprawdzonej dobrej odżywki do rzęs.

Nie jest to post sponsorowany, trafiłam na tę odżywkę przy okazji innych zakupów w aptece, wyszperałam z promocyjnego koszyka, nie wiem czy cena też była promocyjna ale kosztowało mnie to 46 PLN.

Cena przystępna w relacji do innych odżywek, których ceny oscylują w granicach 100 - 320 PLNDuże pudełko skrywa w sobie niewielką zawartość, buteleczka serum 3 ml powinna wystarczyć na miesięczną kurację, ponieważ producent zaleca stosować jeden raz dziennie, codziennie na noc. Najlepsze rezultaty według informacji na ulotce można zaobserwować po 12 tygodniach stosowania. Tak więc zaczynam trzymiesięczną przygodę z Serum Biotebal.

Serum ma konsystencję rzadkiego bezwonnego żelu. Cienki aplikator umożliwia łatwą aplikację na górną powiekę, tuż przy nasadzie rzęs, tak jak nakłada się eyeliner.