top of page

Sun & fun wakacje w tropikach - gdzie zimą kupić balsam do opalania

Zaktualizowano: 27 maj 2019Kto z Was wybierał się na wakacje w tropiki w sezonie zimowym, ten wie, że nie tak prosto jest zrobić niezbędne zakupy przed wyjazdem.

Nasze rodzime stacjonarne sklepy sieciowe sezonowo wymieniają na półkach produkty i na próżno szukać tam w zimę produktów do opalania.

W takiej sytuacji świetną alternatywą są sklepy internetowe. Robienie zakupów przez internet jest szybkie, łatwe i przyjemne. Ja już dawno przekonałam się do tej formy zakupów i korzystam z niej jak najczęściej. Zaoszczędzam wtedy czas, a często także pieniądze bo w sklepach internetowych zwykle jest taniej.

Ogromny wybór produktów do opalania, po opalaniu, a także wiele innych kosmetyków do pielęgnacji i makijażu znajdziecie w internetowym sklepie Amfora.pl

Tam właśnie zrobiłam swoje zaopatrzenie na dwa dni przed wyjazdem. Szeroki wybór produktów rożnych marek oraz błyskawiczna dostawa gwarantuje 100% satysfakcję.

Sun Blocker - ochrona przed słońcem

Mój wybór w zakresie ochrony skóry przed szkodliwym promieniowaniem UV tym razem padł na serię kosmetyków IWOSTIN

  • Emulsja ochronna dla skóry szczególnie wrażliwej 50+SPF

  • Emulsja do skóry szczególnie wrażliwej ochronna w sprayu z filtrem 30 SPF


Kosmetyki tej marki świetnie się spisały na zanzibarskiej plaży, żadnych poparzeń, skóra gładka, nawilżona i zdrowo delikatnie opalona. Dodatkowym atutem tych kosmetyków są wygodne nieduże opakowania, które nie zabierają miejsca w torbie podróżnej, a jednocześnie są bardzo wydajne.

Lip Care - zawsze zdrowe i nawilżone usta

Obowiązkowo, zawsze a nie tylko na wakacje w tropikach mam przy sobie balsam do ust, z którym praktycznie się nie rozstaję.

Na wyjazd, na długi lot samolotem i na upalny równikowy klimat wybrałam pełną ochronę Eveline.

Tę oraz wiele innych ochronnych pomadek nie tylko firmy Eveline znajdziecie tutaj.

  • Pomadka ochronna, głęboko nawilżający balsa