top of page

Szukasz niepowtarzalnego prezentu dla kogoś szczególnego ?? Tutaj napewno znajdziesz coś takiego !

Zaktualizowano: 14 gru 2021


Sklep MyGiftDNAKażdy z nas ma takiego kogoś szczególnego, komu nie łatwo wybrać prezent na jakąś specjalną okazję.


Znacie to uczucie, gdy czas nagli, a w głowie kłębią się myśli co kupić, gdzie kupić , jak kupić aby było niepowtarzalne, przydatne, fajne i jeszcze odpowiednio spersonalizowane.

Tak takie historie zdarzają się przynajmniej raz w roku, jeśli nie częściej bo przecież okazji do obdarowywania się prezentami spokojnie w roku można naliczyć kilka a nawet kilkanaście, począwszy od urodzin, przez Święta, Walentynki, Dni Mam, Ojców, Babci, Dziadków etc.
Wielogodzinny spacer po galeriach handlowych nie zawsze zakończony sukcesem, to dla tych. którzy nie lubią takich miejsc dodatkowy stres. Tłum ludzi, bombardowanie ze wszystkich stron reklamą, hałas, zamieszanie, to wszystko sprawia, że miła z założenia czynność jakim jest wybór prezentu, staje się przykrym, a nawet traumatycznym doświadczeniem.

A gdyby tak zamówić jakiś niebanalny drobiazg w zaciszu własnej strefy komfortu, bez wychodzenia z domu i według własnej wizji ??? Brzmi fajnie ? Podoba Wam się taki pomysł ???

Jeśli tak to sprawdźcie koniecznie ofertę sklepu MyGiftDNA

To sklep, w którym napewno coś takiego znajdziecie. Ja znalazłam świetne propozycje prezentów dla najbliższych i dla siebie. Ogromny wybór różnych przydatnych gadżetów na wszystkie okazje.

Jeśli macie w gronie najbliższych podróżnika, to doskonale wiecie jak trudno jest wybrać dla niego odpowiedni prezent, bo przecież taki podróżnik był w wielu miejscach, ma wiele ciekawych gadżetów przywiezionych z różnych zakątków. Ale, ale ... jest coś co ucieszy każdego globtrotera. Spójrzcie tylko tutaj . Spersonalizowana cyfrowa mapa, na której zamieście własne dane włącznie ze zdjęciami. Prawda, że genialne.


MyGiftDNA

Ja już swoją mapę mam, opatrzona nazwą mojego bloga i moim życiowym mottem, dotarła do mnie mailem w cyfrowym pliku i pędzę zaraz odwiedzić drukarnię, aby przenieść ją na papier w wielkim formacie, będzie się świetnie prezentować na ścianie, nad moim biurkiem.


Personalizowana Mapa Podróży _ MyGiftDNA

Spójrzcie jeszcze na legendę , na mapie macie możliwość zaznaczenia nie tylko odwiedzonych miejsc, ale także planowanych w przyszłości podróży lub swoich podróżniczych marzeń.

Do tego można na tej mapie wklejać zdjęcia z podróży. Jak dla mnie jest suuuuper. Z czystym sercem POLECAM sten sklep i jego ofertę !


45 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page