top of page

Walczysz o piękne włosy, zdrową skórę i ładne paznokcie ?? Mam coś dla ciebie !!!

Zaktualizowano: 31 gru 2021


Look Up Skin Hair Nails - Grinday
Matka Natura od wieków sprzyjała tym, którzy się w nią wczuwali i jej służyli. Skrywa w sobie wiele dobrodziejstw, do których co jakiś czas docierają specjaliści od wspomagania zdrowia i urody.

Suplementacja nie zastąpi zdrowego trybu życia i zdrowej diety, ale oparta na naturalnych składnikach z pewnością wspomaga wszelkie procesy zachodzące w naszych organizmach.

Dlaczego tak ważne jest odpowiednie suplementowanie ?

No cóż, nie wiem jak Wy, ale ja choć staram się o siebie dbać to doskonale wiem, że moja dieta nie zawsze jest odpowiednio zbilansowana. Zdarzają się takie dni kiedy zwyczajnie brak mi czasu na zdrowe posiłki. W codziennym biegu czy w podróży często zapominam o witaminach, które powinnam dostarczyć sobie jedząc kolejną porcje warzyw czy owoców. Skondensowane w małej kapsułce suplementy ratują sytuacje wtedy, gdy moje posiłki ograniczają się do szybkiego przetworzonego jedzenia i hektolitrów kawy.


Look Up Skin Hair Nails - Grinday

Jak ciało reaguje na niedobory minerałów i witamin ???

No właśnie, zdarzyło Wam się kiedykolwiek by po długiej eksploatacji organizmu wypadały Wam włosy, łamały się paznokcie, a skóra przypominała wysuszoną dekturę ?? Tak tak, czasem tak bywa, budzimy się pewnego dnia a kondycja naszej skóry, włosów i paznokci