top of page

Apartamenty Michel nocleg w sercu Gdańska

Zaktualizowano: 13 lis 2022


Gdańsk - Ul.Długi TargGdańsk od zawsze i na zawsze uwielbiam, i mam świadomość, że „nas zakochanych” w tym mieście jest dużo dużo więcej.Gdańsk uzależnia, tutaj zawsze chce się wracać, a im częściej wracamy, tym mocnej tęsknie, jak tylko opuszczam granice tego magicznego miejsca.


Gdańsk - Ul. Mariacka

Wieczorny spacer bajkowymi uliczkami miasta w zasięgu kilkunastu kroków.

Wychodzisz z apartamentu i masz do wyboru we wszystkich kierunkach największe atrakcje Głównego Miasta. Jesteś w samym sercu Gdańska.Możesz iść na spacer rozświetlonym deptakiem na Długiej lub nad spokojną mieniącą się ferią odbijających się w wodzie świateł Motławą z widokiem na Wyspę Spichrzów. Wszystko jest bardzo blisko, w zasadzie nie musisz wybierać bo spokojnym spacerem w kilka minut dojdziesz wszędzie, do Żurawia, do Karuzeli, gdzie tylko zechcesz.


Gdańsk - Długie Pobrzeże
APARTAMENT MICHEL

Polecam tu kolejną świetną miejscówkę, w samym sercu starego Gdańska.

Elegancki apartament z widokiem na Motławę w rozsądnej, choć nie najniższej cenie.

Apartament mieści się na ostatnim piętrze białej kamienicy na zdjęciu poniżej.


Gdańsk - Długie Pobrzeże

Lokalizacja z widokiem na Długie Pobrzeże i Wyspę Spichrzów, tuż obok Zielonej Bramy i najsłynniejszej w całym mieście Ulicy Długiej, czy bajkowej Ulicy Mariackiej, a do tego pięknie urządzone wnętrza, to gwarancja satysfakcji i udanego weekendu.


Apartament Michel z wejściem od spokojnej uliczki Pończoszników, która prowadzi wprost do Zielonej Bramy, ulicy Długiej i Zielonego Mostu, już od samych zabytkowych ważących ponad 200 kilogramów drewnianych pięknie zdobionych drzwi, to miejsce pobudza wyobraźnię. Drewniane schody i ciepła przytulna klatka schodowa, prowadzą przez trzy piętra do elegancko urządzonych, przytulnych apartamentów, po jednym na każdym piętrze.