top of page

Co zapakować do podręcznego bagażu? Modowe trikiDamskie bluzy Vans


Bagaż podręczny - co powinien zawierać?

Przed pakowaniem bagażu podręcznego warto pamiętać o tym, że jest on zazwyczaj relatywnie niewielki. Jego dopuszczalne rozmiary to 50x40x20 centymetrów, a łączna waga wszystkich rzeczy w tym bagażu nie powinna przekraczać 10 kilogramów. Choć pole manewru jest w tym przypadku mocno ograniczone, to i tak do bagażu tego przeważnie można zmieścić wszystko, co niezbędne. Co warto podkreślić, w walizce można mieć nie tylko ubrania czy jedzenie, ale też kosmetyki, sprzęt medyczny, a nawet napoje alkoholowe. W przypadku pożywienia oraz napoi przeważnie obowiązuje jednak limit - zwykle nie można mieć bowiem więcej niż 100 mililitrów płynów.

Równocześnie warto pamiętać o tym, że do bagażu podręcznego nie można wsadzić wszystkiego. Linie lotnicze nie dopuszczają bowiem zabierania ze sobą broni, ostrych narzędzi, a także środków chemicznych. Pakowanie bagażu podręcznego warto rozpocząć od zabrania ze sobą niezbędnej odzieży. Dobrym pomysłem będzie, chociażby spakowanie dobrej kurtki. W tej roli świetnie sprawdzą się produkty adidas performance, np. https://answear.com/m/adidas-performance.
Adidas performance


Jakie ubrania umieścić w bagażu podręcznym?


Bardzo ważną częścią każdego bagażu podręcznego są ubrania. Większość osób ma jednak problem z wybraniem odzieży, która będzie szczególnie potrzebna. Eksperci zalecają, aby podczas pakowania bagażu podręcznego nie zapomnieć o bieliźnie na zmianę, a także T-shirtach. Wiele osób w swoich bagażach podręcznych umieszcza także kąpielówki bądź strój kąpielowy. Bardzo ważną rolę odgrywają one przede wszystkim u osób podróżujących w kierunku ciepłych destynacji. Warto jednak pamiętać o tym, że miejsce w bagażu podręcznym jest dość ograniczone, w efekcie czego trzeba unikać pakowania nadmiaru rzeczy.

Dobrze sprawdzą się, chociażby ubrania zrobione z tkaniny sztucznej, albowiem zajmują one niewiele miejsca i nie gniotą się zbyt mocno. Dla pań troszczących się o swój komfort termiczny polecana jest także odzież idealna na nieprzewidziane skoki temperatur. W tym przypadku kapitalnym wyborem będą damskie bluzy, np. marki Vans, które znajdziesz m.in. tutaj: https://answear.com/m/vans/ona/odziez/bluzy.Bagaż podręczny - o czym pamiętać?


Pakując ubrania do bagażu podręcznego, należy pamiętać o tym, aby zwijać je w rulon. Dzięki temu będą one zajmowały niewiele miejsca i spakowanie podstawowych rzeczy stanie się znacznie mniej czasochłonne i problematyczne. Jeśli oprócz ubrań zamierzasz do swojego bagażu podręcznego spakować także leki bądź potrzebne preparaty, to warto umieścić je w przezroczystych kosmetyczkach. Szczególnie potrzebne rzeczy, takie jak, chociażby karta pokładowa, zazwyczaj umieszcza się w widocznym i łatwo dostępnym miejscu. Dzięki temu wyciągnięcie ich będzie bardzo proste. Dla panów chcących zatroszczyć się o swój komfort podróży polecane jest męskie obuwie. Z jego pomocą każda podróż stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa. Sprawdzić możesz m.in. propozycje dostępne na: https://answear.com/m/under-armour/on/obuwie.


94 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page