top of page

Jak schudłam 3 kilo w ciągu 2 tygodni

Zaktualizowano: 31 gru 2021Stoisz przed lustrem i zastanawiasz się jak zgubić kilka nadprogramowych kilogramów ? Próbujesz od dawna z dietą, ćwiczeniami, głodówką i wszystkim tym, co zdoła ci podsunąć wujek Google, a waga jak zaklęta nie schodzi gładko w dół, tylko skacze jak szalona ?
Znasz to uczucie, kiedy wciskasz się w ulubione jeansy i czujesz że, material znów jakby się skurczył ??? Też tak miałam !!! Walczyłam dzielnie przez ostatnie dwa lata.

Diety, posty, ćwiczenia (zapału starczało mi na kilka dni), spalacze tłuszczu, zabiegi odchudzające, masaże i NIC ciągle NIC.

Stając na wadze po tygodniu ścisłej diety doznawałam średnio co kilka dni, wielkiego notorycznego rozczarowania, widząc 2 kilo więcej, aniżeli parę dni temu było.

MASAKRA JAKAŚ - koszmar, który ciągle, nieustannie się powtarzał.Dlaczego czasem tak trudno się odchudzić ???

Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele, mogą to być hormony, żle zbilansowana niezdrowa dieta, za mało ruchu, a także różnego rodzaju schorzenia.


Zanim więc zaczniesz się katować dragońskim reżimem, radzę przebadać się generalnie, aby wykluczyć chociażby cukrzycę, problemy z tarczycą, zaburzoną gospodarkę hormonalną, zatrzymywanie wody w organizmie. A potem wybierz najlepszą dla siebie drogę i staraj się cierpliwie, systematycznie i codziennie działać zgodnie z planem.

Tak, tak - samo się nie zrobi, nie licz na cud z plasterka, herbatki czy kolorowej drażetki. Aby schudnąć trzeba się wysilić i to jest proces, to nie stanie się z dnia na dzień.<