top of page

Jak sobie radzić z przebarwieniami na twarzy - poznaj Nivea Cellular Luminous630


NIVEA CELLULAR LUMINOUS630
Seria przeciw przebarwieniom Nivea Cellular Luminous630 z zawartością opatentowanego składnika rozjaśniającego przebarwienia, zapowiada się być genialnym produktem, który wkrótce podbije kosmetyczny rynek.


Moja cera przyznając całkiem szczerze, nigdy nie stwarzała mi jakiś większych problemów, typu trądzik, atopowe zapalenie skóry, czy nadmierny łojotok, ale często miałam wrażenie, że łatwo ulega przesuszeniu, a wystawiona na działanie promieni słonecznych, podczas długich podróży po krajach Afryki czy Azji, nie miała ze mną lekko. Zdarzały mi się takie grzeszki typu brak filtra ochronnego, czy brak odpowiedniego nawilżenia.

Jak to w życiu bywa, i jak mówią słowa piosenki Anny Jantar : „Co dał na los trzeba będzie stracić”…: a za wszystkie błędy kiedyś przyjdzie nam zapłacić.


Tak właśnie, wraz z nieubłaganym upływem czasu, i wszystkimi grzeszkami młodości na koncie, znalazłam się w punkcie, gdzie cera odpłaca się „pięknym za nadobne”.

No wiesz ... pierwsze zmarszczki, jakieś nowe niezidentyfikowane wcześniej plamki itp. Coraz częściej też, zauważam na swojej cerze, pojawiających się nieproszonych gości w postaci, drobnych na szczęście, przebarwień i przebijających się naczynek.


Dojrzałość kobiety przekłada się na wiele aspektów życia, podejmujemy bardziej świadome decyzje, mamy mocno doprecyzowane oczekiwania wobec siebie i zwykle zaczynamy się rozglądać za programem naprawczo zapobiegawczym dla naszej skóry, cery, sylwetki, a nawet psychiki.

Dzięki przystąpieniu do Progarmu Moja Nivea i Przyjaciółki Nivea dostałam szansę na przetestowanie kosmetycznej nowości w postaci zestawu kosmetyków przeciw przebarwieniom Serii Nivea Cellular Luminous630.


NIVEA CELLULAR LUMINOUS630