top of page

Trzy przydatne gadżety, które zmienią twój telefon w profesjonalny sprzęt fotograficzny

Zaktualizowano: 9 lip 2021


Soczewka Olloclip


TRIPOD

Ile razy zdarzyło Wam sie upuścić telefon kadrujac swoje własne zdjęcie ? Takie sytuacje zdarzają się nawet najlepszym najwprawniejszym "selfimaniakom". Rozwiązaniem może być Statyw lub Selfiestic.

Kieszonkowy statyw do telefonu to rzecz prosta w obsłudze i niewielka jednakże bardzo przydatna.

Ktoś, kto nie ma styczności z fotografią może pomyśleć że to zbędny gadżet i wyrzucenie pieniędzy w błoto, ale każdy kto robi zdjęcia telefonem wie o czym tutaj pisze.

Statyw do telefonu to podstawowe narzędzie, którym ja osobiście posługuje się całkiem często. Wielofunkcyjny statyw bardzo ułatwia skadrowanie dobrego zdjęcia jest też nieodzownym narzędziem do robienia dobrej jakości zdjeć nocnych.


Tripod


PILOT

Znacie te sytuacje gdy całą paczką świetnie się bawicie i chcecie uwiecznić chwile, ale zawsze ktoś kto kadruje i trzyma aparat nie załapie się na zdjęcie ? A przecież każdy chce byc na fotce z imprezy.

I właśnie tutaj z pomocą nadciągnęła firma Apotop z niebanalnym kieszonkowym urządzonkiem nazwanym wdzięcznie iSelfie. iSelfie w parze z tripodem, zastępuje fotografa.


iSelfie Apotop


iSelfie

Ten przypominający pingwinka maleńki gadżecik zawiera w sobie w sumie dwa przydatne przedmioty, mini holder i wyzwalacz migawki. Jest to urządzenie Bluetooth, raz sparowane łatwo łączy się z iPhonem i pozwala nam zapomnieć o funkcji czasowyzwalacza.

Wiecie co to oznacza w praktyce ?? Tak tak ustawiacie się w kadrze i jak za dotknięciem magicznej różdżki robicie zdjęcia zmieniając pozycje bez konieczności ustawiania czasu i biegania za każdym razem.

Tym sposobem będąc na romantycznych wakacjach we dwoje udało nam się zrobić pokaźną galerię wspólnych dobrze skadrowanych zdjęć.


SOCZEWKI OLLOCLIP


I ostatni supergadżet, który chce Wam przedstawić to zestaw soczewek olloclip 4 w jednym.

Tutaj kłania się profesjonalna fotografia. Soczewki są naprawdę świetne.Tryb macro 10X i 15X , rybie oko lub szerokokątny obiektyw, a wszystko to w maleńkim urządzeniu, które zainstalujecie na swoim iPhonie jednym kliknięciem.

Olloclip został zaprojektowany specjalnie dla iPhona, kompaktowa konstrukcja mocowana na klik bez dodatkowych elementów idealnie pasuje do kamery przedniej i tylnej telefonu.

W zestawie znajdziemy woreczek do przechowywania soczewek, smycz oraz trzy kolorowe przywieszki na których można nosić obiektywy. Makroobiektywy są sprytnie ukryte w etui i aby uzyskać do nich dostęp wystarczy odkręcić któryś obiektyw.


100 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page