top of page

Pomorskie Apartamenty Grand w Sopocie - idealne miejsce na nocleg w sercu nadmorskiego kurortu

Zaktualizowano: 31 gru 2021


Pomorskie Apartamenty GrandMarzy Ci się weekend nad Bałtykiem ? Tęsknisz do szumu morza i plażowania ? Jest takie miejsce, w którym znajdziesz wszystkie nadmorskie atrakcje. Jest takie miasto, które powstało by przez lata być nadmorskim uzdrowiskiem. Czy już wiesz o jakim miejscu tutaj piszę ?

Tak, to Sopot nasza nadbałtycka perełka.

A jeśli już wybierasz się do Sopotu, to ze sprawdzonych noclegowych miejsc polecam cudownie zlokalizowany, nowocześnie urządzony, dobrze wyposażony apartament 50 metrów od plaży w lini prostej, 250 metrów od sopockiego Molo, kilka kroków od słynnego Parku Północnego i Monciaka.

Czy można trafić lepiej ? Nie wiem, pewnie na ulicy Powstańców Warszawy jest wiecej takich miejsc noclegowych, ale my sprawdziliśmy właśnie ten apartament.

Jeden z kilku oferowanych na stronie internetowej Grand - Pomorskie Apartamenty

Apartament GRAND przy ul. Powstańców Warszawy 35

Apartament, z jedną sypialnią, salonem z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieści się na parterze starej zabytkowej kamienicy. Sam budynek Willi czeka na rewitalizację, natomiast mieszkanko jest już po generalnym remoncie. Bardzo przyjemnie, nowocześnie urządzone. Przeznaczony dla max. 4 osób.


Pomorskie Apartamenty Grand