top of page

Harmony Club

Zaktualizowano: 31 gru 2021


Harmony Club Hotel
Karkonosze moja nowa miłość, tutaj jest przepięknie, jest zielono, jest spokojnie, a to wszystko na dodatek w rozsądnej cenie !!! To nie sen, to weekend w Szpindlerowym Młynie.

Szpindlerowy Młyn to klimatyczne miasteczko położone i rozciągnięte na wysokości 710 - 1235 m.n.p.m - już samo położenie czyni je atrakcyjnym dla turystów. W sezonie zimowym czeka tu na narciarzy 25 kilometrów tras zjazdowych, 5 kolejek krzesełkowych oraz 11 wyciągów narciarskich.

W sezonie letnim dla miłośników pieszych wycieczek Karkonoski Park Narodowy przygotował 180 oznakowanych szlaków. Jest gdzie pochodzić, a w najbliższej okolicy w promieniu kilkunastu kilometrów znajduje się wiele ciekawych miejsc które można odwiedzić.

Szpindlerowy Młyn to również świetna baza wypadowa na najwyższe szczyty Karkonoszy : Svety Petr, Medvedin i Śnieżka.


Harmony Club Hotel

Hotel Harmony Club - jedno z wielu fajnych miejsc noclegowych w okolicy, położony chyba najwyżej ze wszystkich hoteli w mieście. Nieco oddalony od centrum, z przepięknym widokiem na okolicę.

Hotel z uwagi na odludną lokalizację oferuje swoim gościom zadaszony przestronny parking z widokiem i dodatkowo wiele miejsc parkingowych "outdoor" .