top of page

9 miesięcy z Apple Watch i już wiem że nasza relacja będzie dłużej trwać

Zaktualizowano: 14 gru 2021Apple Watch Series 3


Wielu z Was pytało mnie w prywatnych wiadomościach o mój zegarek, który przez prawie rok niezmiennie pojawiał się na mojej ręce na wszystkich zdjęciach publikowanych na Instagramie. Teraz po 9 miesiącach używania go non-stop i 8 kilogramach mniej na wadze, mogę szczerze powiedzieć, że zakochałam się w tym blado różowym gadżecie.

Czym jest Apple Watch ?

Dla mnie Apple Watch jest przede wszystkim osobistym trenerem, który pilnuje bym codziennie przeszła dystans kilku kilometrów, abym wypiła co najmniej dwa litry wody i abym spała i żyła zdrowiej.


Czy Apple Watch sprawdził się w codziennym użytkowaniu ??


W moim przypadku jak najbardziej !! Kiedy niemalże trzy lata temu postanowiłam rozstać się z pewnym brzydkim nawykiem i rzuciłam palenie, byłam świadoma, że ten krok będzie miał swoje konsekwencje. Przybrałam znacząco na wadze ... tak tak PRZYTYŁAM ponad 10 kilogramów i choć do dziś cieszę się z rozstania z nałogiem, nie mogłam zaakceptować nowej siebie o 10 kilo większej.

Do palenia tytoniu nie wróciłam, ale zaczęłam nierówną walkę z rosnącym apetytem i kaloriami, które niepostrzeżenie odkładały się na moim brzuchu, udach i pupie.

Kto choć raz zmagał się z tymi bestiami, ten wie, jak ciężka i nierówna jest to walka. Samodyscyplina nie wystarcza. Miewałam dni załamania, a wtedy z pomocą przyszedł mi właśnie on bohater tego wpisu - niewielki niepozorny Apple Watch Series 3 - mój osobisty trener, mój licznik kalorii, mój monitoring dziennej aktywności.