top of page

Hotel Harnaś Bukowina Tatrzańska

Zaktualizowano: 9 lip 2021


Hotel HARNAŚ


Weekend w Tatrach w sezonie zimowym to już nasza stała tradycja, jak tylko nadarza się okazja by zameldować się w górach to z przyjemnością pakujemy walizkę i ruszamy na południe.

Tatry są piękne o każdej porze, ale to zima w górach ma swój niepowtarzalny urok.

Booking.com pełen jest atrakcyjnych miejsc i o dziwo nawet w feryjnym sezonie, przy odrobinie szczęścia, można coś tam znaleźć w miarę rozsądnej cenie (choć łatwo nie jest).

Niestety w ostatnich latach ceny noclegów w Zakopanem w sezonie zimowym poszybowały w górę i niektóre przyprawiają o zawroty głowy.

W sytuacji, gdy Zakopane wydaje się być zarezerwowane po same brzegi (a my nie lubimy dzikich tłumów, kolejek na rondzie, braku miejsc parkingowych w mieście, ścisku na szlaku, czy w restauracjach) alternatywą na weekendowy pobyt w górach są pobliskie odrobinę mniej oblegane miejscowości.

Tak właśnie trafiliśmy do tego niezwykłego miejsca z ciekawą historią w tle, które znajduje się w Bukowinie Tatrzańskiej.

Hotel Harnaś z zewnątrz trąca architekturą lat 70, w wewnątrz cieszy oczy stonowanym nowoczesnym designem. Wydał się być ciekawym obiektem i na dodatek w przystępnej dla nas cenie.