top of page

Apartament Promenada Studio - Gdańsk

Zaktualizowano: 10 lis 2022


No i prawie mamy maj ... nadchodzi majówka, głowa pełna planów, serce rwie się w świat, a tu rząd ponownie zamyka hotele ! I co ? I siedzimy w domach dalej ?? No niekoniecznie !

Podróżując po świecie do rezerwacji noclegów, korzystam najczęściej z serwisu Booking.com. Wyszukuję miejsc, które w danym momencie optymalnie zaspokoją nasze potrzeby i dopasują się do planu i charakteru wyjazdu.

Szukam lokalizacji w centrum miasta, kiedy nastawiam się na zwiedzanie starówek lub gdzieś na uboczu, kiedy mam ochotę na spokojne poobcowanie z naturą. O podróżowaniu w czasie pandemii już pisałam wcześniej, moje zdanie w tym temacie nie zmieniło się, nadal uważam, że odpowiedzialne podróżowanie w czasie pandemii nie jest żadnym przestępstwem.
W Gdańsku zwykle trzymamy się blisko centrum, bo ja kocham to miasto i uwielbiam gubić się w zakamarkach jego wąskich uliczek. A dziś mam dla Was kolejną fajną miejscówkę na mapie miasta, niewielki apartament, w naprawdę dobrej cenie i na dodatek nad samą Motławą.


Studio Promenada, apartament, który tu polecam znajduje się na ostatnim piętrze w zabytkowej kamienicy przy ulicy Pończoszników. To klimatyczna niewielka uliczka, prowadząca do Zielonej Bramy, położona równolegle do Promenady „Długie Pobrzeże” nad Motławą.