top of page

Good Notes 5 - digital planner 2022 na iPad lub tablet - darmowe pliki do pobrania

Zaktualizowano: 14 sty 2023


Planowanie to nieodzowna część naszego życia. Codziennie przytłoczeni ogromem obowiązków, planujemy swoje zadania, zapisujemy notatki, często w wielu różnych organizerach i kalendarzach.


Męczy cię ogarnianie kilku miejsc ? Masz dość pogubionych notatek ?

Aplikacja Good Notes 5 to złoto !!! to jest odpowiedź na Twoje wołanie o pomoc.

To jest narzędzie, w którym zepniesz w spójną całość wszystko czego potrzebujesz, a nawet więcej.
Wyobraź sobie, że z różnych planerów wyrywasz różne kartki, aby poskładać organizer szyty na miarę. Teraz to jest możliwe. Jeśli tylko dysponujesz iPadem/tabletem i jednym prostym programem, wyczarujesz sobie sama idealny planner.Z Good Notes 5 możesz od podstaw skonstruować własny notatnik, kalendarz, planner, organizer, z dostępnych w sieci gotowych szablonów stron, lub wykorzystać dowolny zakupiony "Digital Planner" , możesz z kilku plannerów złożyć jeden, przeprojektować sobie jak tylko chcesz, możesz nawet tworząc własne strony w PDF ze swoim LOGO i w ulubionej kolorystyce zaprojektować własny autorski kalendarz.

Klikając w zdjęcie poniżej przeniesiesz nie na stronę ETSY i znajdziesz gotowe planery do kupienia, wybór jest ogromny.
Co jest potrzebne do stworzenia własnego plannera/kalendarza ?


Po pierwsze aplikacja Good Notes 5 - znajdziesz ją w AppleStore lub Sklepie Google pełna wersja płatna kosztuje mniej niż 20 PLN , i jest w niej kilka gotowych podstawowych szablonów kart i okładek.

Po drugie własna koncepcja, przede wszystkim musisz wiedzieć czego potrzebujesz i nakreślić sobie projekt własnych stron choćby w głowie, a jeśli masz czas i ochotę się pobawić, możesz to zrobić w Wordzie , Exelu, Canvie, a potem zapisać w PDF-ie.

Strony zapisane w PDF łatwo zaimportujesz do aplikacji Good Notes 5, i bez problemu poukładasz zgodnie z własnym pomysłem, a co najważniejsze, od razu możesz zacząć korzystać, nie czekając na początek roku.

Zaletą tworzenia własnych plannerów jest to, że można zacząć bez względu na porę każdego dnia, miesiąca, roku i zapisywać to co istotne, w jednym miejscu przez wiele lat, dodając tylko kolejne kartki do kalendarza.


Jak stworzyć własny planner/kalendarz ?


Postaram się krok po roku pokazać Ci najprostszy sposób jak spełnić własne oczekiwania, i jak stworzyć sobie planner/kalendarz całkowicie do siebie dopasowany.


Planowanie zaczynam od rozpisania roku

Zaplanowanie wstępne najważniejszych projektów w skali roku najlepiej wychodzi mi w układzie tabelarycznym. Ja korzystam z gotowych stron z plannera do wydruku, który zakupiłam u Aliny Szklarskiej na www.designyourlife.pl (z uwagi na ochronę praw autorskich, nie mogę tu wrzucić żadnych zakupionych przeze mnie gotowych stron, ani zakupionych plików "digital planner-ów"), ale udostępniam Ci poniżej całkiem darmowe gotowe kalendarze w formacie PDF, które bez obaw możesz ściągnąć i używać w aplikacji Good Notes 5 bez żadnych płatnych licencji na swoim urządzeniu.Do wyboru masz kalendarz roczny, miesięczny w tabelarycznym układzie, lub dla tych bardziej skrupulatnych, także kalendarz tygodniowy, aby było dużo miejsca na zapisywanie ważnych spraw każdego dnia.

Bez problemu możesz ściągnąć i używać wszystkich na raz, zaznaczając kropkami poszczególne dni na kalendarzu rocznym ( ja tak oznaczam wyjazdy, urlopy, wolne weekendy etc), rozpisując najważniejsze wydarzenia i projekty w wygodnym przejrzystym tabelarycznym kalendarzu miesięcznym, oraz notując szczegółowo zadania na każdy dzień tygodnia w kalendarzu tygodniowym.

Pliki kalendarza są gotowe do wyeksportowania do aplikacji Good Notes 5, wystarczy, że ściągniesz i otworzysz na iPadzie lub innym tablecie.


Kalendarz roczny 2022

Kalendarz 2022-2
.pdf
Download PDF • 101KB

Kalendarz miesięczny tabelaryczny 2022

Styczen 2022 - Grudzien 2022
.pdf
Download PDF • 71KB

Kalendarz tygodniowy 2022

Styczen 2022 - kalendarz tygodniowy
.pdf
Download PDF • 60KB

Przy okazji już teraz życzę dużo szczęścia i powodzenia na 2022 , aby udało się osiągnąć wszystkie zaplanowane cele.5399 wyświetleń4 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page