top of page

Good Notes 5 - digital planner 2022 na iPad lub tablet - darmowe pliki do pobrania

Zaktualizowano: 14 sty


Planowanie to nieodzowna część naszego życia. Codziennie przytłoczeni ogromem obowiązków, planujemy swoje zadania, zapisujemy notatki, często w wielu różnych organizerach i kalendarzach.


Męczy cię ogarnianie kilku miejsc ? Masz dość pogubionych notatek ?

Aplikacja Good Notes 5 to złoto !!! to jest odpowiedź na Twoje wołanie o pomoc.

To jest narzędzie, w którym zepniesz w spójną całość wszystko czego potrzebujesz, a nawet więcej.
Wyobraź sobie, że z różnych planerów wyrywasz różne kartki, aby poskładać organizer szyty na miarę. Teraz to jest możliwe. Jeśli tylko dysponujesz iPadem/tabletem i jednym prostym programem, wyczarujesz sobie sama idealny planner.Z Good Notes 5 możesz od podstaw skonstruować własny notatnik, kalendarz, planner, organizer, z dostępnych w sieci gotowych szablonów stron, lub wykorzystać dowolny zakupiony "Digital Planner" , możesz z kilku plannerów złożyć jeden, przeprojektować sobie jak tylko chcesz, możesz nawet tworząc własne strony w PDF ze swoim LOGO i w ulubionej kolorystyce zaprojektować własny autorski kalendarz.

Klikając w zdjęcie poniżej przeniesiesz nie na stronę ETSY i znajdziesz gotowe planery do kupienia, wybór jest ogromny.
Co jest potrzebne do stworzenia własnego plannera/kalendarza ?


Po pierwsze aplikacja Good Notes 5 - znajdziesz ją w AppleStore lub Sklepie Google pełna wersja płatna kosztuje mniej niż 20 PLN , i jest w niej kilka gotowych podstawowych szablonów kart i okładek.

Po drugie własna koncepcja, przede wszystkim musisz wiedzieć czego potrzebujesz i nakreślić sobie projekt własnych stron choćby w głowie, a jeśli masz czas i ochotę się pobawić, możesz to zrobić w Wordzie , Exelu, Canvie, a potem zapisać w PDF-ie.

Strony zapisane w PDF łatwo zaimportujesz do aplikacji Good Notes 5, i bez problemu poukładasz zgodnie z własnym pomysłem, a co najważniejsze, od razu możesz zacząć korzystać, nie czekając na początek roku.