top of page

Good Notes 5 - digital planner 2022 na iPad lub tablet - darmowe pliki do pobrania

Zaktualizowano: 14 sty 2023


Planowanie to nieodzowna część naszego życia. Codziennie przytłoczeni ogromem obowiązków, planujemy swoje zadania, zapisujemy notatki, często w wielu różnych organizerach i kalendarzach.


Męczy cię ogarnianie kilku miejsc ? Masz dość pogubionych notatek ?

Aplikacja Good Notes 5 to złoto !!! to jest odpowiedź na Twoje wołanie o pomoc.

To jest narzędzie, w którym zepniesz w spójną całość wszystko czego potrzebujesz, a nawet więcej.
Wyobraź sobie, że z różnych planerów wyrywasz różne kartki, aby poskładać organizer szyty na miarę. Teraz to jest możliwe. Jeśli tylko dysponujesz iPadem/tabletem i jednym prostym programem, wyczarujesz sobie sama idealny planner.Z Good Notes 5 możesz od podstaw skonstruować własny notatnik, kalendarz, planner, organizer, z dostępnych w sieci gotowych szablonów stron, lub wykorzystać dowolny zakupiony "Digital Planner" , możesz z kilku plannerów złożyć jeden, przeprojektować sobie jak tylko chcesz, możesz nawet tworząc własne strony w PDF ze swoim LOGO i w ulubionej kolorystyce zaprojektować własny autorski kalendarz.

Klikając w zdjęcie poniżej przeniesiesz nie na stronę ETSY i znajdziesz gotowe planery do kupienia, wybór jest ogromny.
Co jest potrzebne do stworzenia własnego plannera/kalendarza ?


Po pierwsze aplikacja Good Notes 5 - znajdziesz ją w AppleStore lub Sklepie Google pełna wersja płatna kosztuje mniej niż 20 PLN , i jest w niej kilka gotowych podstawowych szablonów kart i okładek.

Po drugie własna koncepcja, przede wszystkim musisz wiedzieć czego potrzebujesz i nakreślić sobie projekt własnych stron choćby w głowie, a jeśli masz czas i ochotę się pobawić, możesz to zrobić w Wordzie , Exelu, Canvie, a potem zapisać w PDF-ie.

Strony zapisane w PDF łatwo zaimportujesz do aplikacji Good Notes 5, i bez problemu poukładasz zgodnie z własnym pomysłem, a co najważniejsze, od razu możesz zacząć korzystać, nie czekając na początek roku.

Zaletą tworzenia własnych plannerów jest to, że można zacząć bez względu na porę każdego dnia, miesiąca, roku i zapisywać to co istotne, w jednym miejscu przez wiele lat, dodając tylko kolejne kartki do kalendarza.


Jak stworzyć własny planner/kalendarz ?


Postaram się krok po roku pokazać Ci najprostszy sposób jak spełnić własne oczekiwania, i jak stworzyć sobie planner/kalendarz całkowicie do siebie dopasowany.


Planowanie zaczynam od rozpisania roku

Zaplanowanie wstępne najważniejszych projektów w skali roku najlepiej wychodzi mi w układzie tabelarycznym. Ja korzystam z gotowych stron z plannera do wydruku, który zakupiłam u Aliny Szklarskiej na www.designyourlife.pl (z uwagi na ochronę praw autorskich, nie mogę tu wrzucić żadnych zakupionych przeze mnie gotowych stron, ani zakupionych plików "digital planner-ów"), ale udostępniam Ci poniżej całkiem darmowe gotowe kalendarze w formacie PDF, które bez obaw możesz ściągnąć i używać w aplikacji Good Notes 5 bez żadnych płatnych licencji na swoim urządzeniu.Do wyboru masz kalendarz roczny, miesięczny w tabelarycznym układzie, lub dla tych bardziej skrupulatnych, także kalendarz tygodniowy, aby było dużo miejsca na zapisywanie ważnych spraw każdego dnia.

Bez problemu możesz ściągnąć i używać wszystkich na raz, zaznaczając kropkami poszczególne dni na kalendarzu rocznym ( ja tak oznaczam wyjazdy, urlopy, wolne weekendy etc), rozpisując najważniejsze wydarzenia i projekty w wygodnym przejrzystym tabelarycznym kalendarzu miesięcznym, oraz notując szczegółowo zadania na każdy dzień tygodnia w kalendarzu tygodniowym.

Pliki kalendarza są gotowe do wyeksportowania do aplikacji Good Notes 5, wystarczy, że ściągniesz i otworzysz na iPadzie lub innym tablecie.


Kalendarz roczny 2022

Kalendarz 2022-2
.pdf
Pobierz PDF • 101KB

Kalendarz miesięczny tabelaryczny 2022

Styczen 2022 - Grudzien 2022
.pdf
Pobierz PDF • 71KB

Kalendarz tygodniowy 2022

Styczen 2022 - kalendarz tygodniowy
.pdf
Pobierz PDF • 60KB

Przy okazji już teraz życzę dużo szczęścia i powodzenia na 2022 , aby udało się osiągnąć wszystkie zaplanowane cele.5906 wyświetleń4 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

4 comentarios


Miembro desconocido
02 dic 2021

Cześć Lila trafiłaś w 10 z tym kalendarzem. Apke mam od dawna ale kalendarza i to za darmoszkę wcześniej nigdzie nie obczaiłem Sprawdza się świetnie ! PoZdrawiam z Londynu

Me gusta
Lili Ess
Lili Ess
05 ene 2022
Contestando a

No cześć … cieszę się 😊 niech się dobrze używa

Me gusta

Miembro desconocido
02 dic 2021

O rany dziś to ty zrobiłaś mój dzień. Dziękuje za te pliki .. ściągnęłam wszystkie kalendarze i apke i nie wiem jak ja mogłam bez tego żyć. To jest najlepszy planner ever .. i można w nim do woli zmieniać plany i redagować własne tabele .. super. Naprawde wielkie dzięki ..

malo kto teraz udostępnia darmowe pliki .. zwykle za takie kalendarze trzeba płacić. SUPER

Me gusta
Lili Ess
Lili Ess
05 ene 2022
Contestando a

Bierzecie i planujecie heheh i niech się spełniają zapisane w darmowym kalendarzu plany 😊

Me gusta
bottom of page