top of page

Hotel Seaman's House Burgas Bułgaria

Zaktualizowano: 10 lis 2022


Hotel Seaman's House BurgasButikowy hotel w centrum miasta, po generalnym remoncie i renowacji w lipcu 2021, Jest tak nowy na mapie hoteli w Burgas, że nie znają go jeszcze miejscowi taksówkarze.

Hotel Seaman's House Burgas


Miejsce wynalezione na Booking.com bardzo pozytywnie zaskoczyło nas wystrojem wnętrz i wyposażeniem apartamentów.


Recepcja hotelu nie działa w nocy i w weekendy, więc podczas rezerwacji dobrze jest podać dokładną godzinę przyjazdu i ewentualnie kontaktować się z obsługą telefonicznie. Bez problemu dogadasz się po angielsku. Plusem jest bezkontaktowy "check-out". Jeśli opuszczasz miejsce w weekend kiedy w recepcji nie ma obsługi, wystarczy wrzucić karty magnetyczne do specjalnej skrzynki.

Hotel położony jest w bliskim sąsiedztwie Portu Burgas , dworca autobusowego, stacji kolejowej oraz głównego deptaku miejskiego i parku nadmorskiego. O tych wszystkich największych atrakcjach miasta Burgas zdążyłam już napisać - sprawdź tutaj.


Minusem tego położenia przy placu Carycy Joanny jest brak możliwości zaparkowania bezpośrednio przed wejściem do budynku. Z walizkami trzeba kawałek przejść, taksówka pod same drzwi niestety nie podjedzie.


Jeśli szukasz wygodnego lokum, o wysokim standardzie, ciekawym wystroju, bogatym wyposażeniu, położonego w dogodnym dla turysty miejscu, w samym centrum miasta - to Seaman's House jest takim idealnym miejscem.
Z hotelu Seaman's House do większości największych atrakcji w Burgas, w tym głównego deptaku, plaży i parku nadmorskiego dojdziesz spacerem w niecałe 10 minutek . Brzmi fajnie ?? I tak właśnie jest.


W pobliżu hotelu znajdziesz postój taksówek, sklepy, galerie handlowe, kafejki, kluby i restauracje.