top of page

Laptop który zmienił moje życie - MacBook Air

Zaktualizowano: 14 gru 2021

Follow my Blog with Bloglovin

Jestem kobietą, jestem gadżeciarą i jestem uzależniona od Apple i dobrze mi z tym !!!! Rodzina produktów z nadgryzionym jabłuszkiem towarzyszy mi od ponad 10 lat i całkiem szczerze to już nie wyobrażam sobie życia bez iPada, Macbooka, AppleWatch i iPhone-a

Pierwszy pojawił się u mnie ”wieki temu” poczciwy iPhone 4S, który pewnego listopadowego popołudnia skradł moje serce, potem poszło już jakby samoistnie, kolejne iPhone-y, iPad-y i wreszcie MacBook Air. Z początkiem 2015 roku nabyłam mój pierwszy laptop od Apple, MacBook Air, który służył mi bezawaryjnie przez ponad 6 lat i teraz w przeddzień przesiadki na kolejny Nowy MacBook Air 13”, ten sprzęt z początku 2014 roku ma zaktualizowany do najnowszego system i wciąż świetnie działa.  Serio działa bezawaryjnie i nadal mogę go używać.

I za to uwielbiam Apple, za tę możliwość aktualizacji starszych produktów tak, aby dorównywały najnowszym wersjom odświeżanego sprzętu.

Na dzień dzisiejszy mój koszyk pełen nadgryzionych jabłek wyglada tak, jak na zdjęciu poniżej. Nie mam już pierwszych moich iPhonów, rozdałam je po rodzinie, ale nadal mam wszystkie urządzenia ze z tego zdjęcia i nadal ich wszystkich mogę używać.Idealny laptop dla podróżującej, blogującej, niezależnej kobiety

Dzień przesiadki z mojego designerskiego białego laptopa Sony Vaio na aluminiowy srebrny chłodny MacBook Air pamietam doskonale. Pierwsze chwile z nowym systemem to jak nowa podróż, nowa przygoda. Obawiałam się troszkę tego, że nie ogarnę wszystkiego, że muszę pożegnać ulubione aplikacje, że nie wszystko będzie mi działać jak dawniej, ale już po kilku dniach od przesiadki z Windowsa zrozumiałam, że wszelkie moje obawy były zupełnie bezpodstawne.