top of page

VIP Apartamenty Stara Polana Zakopane

Zaktualizowano: 10 lis 2022


„Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można.” – Edmund Hillary

Z Zakopanem u mnie podobnie jest jak z Gdańskiem, wracamy tu kilkanaście razy w roku w każdym sezonie. Zimą, jesienią wiosną i latem, każda pora roku w polskich górach jest fajna, każda oferuje inne doznania.Zakopane pomimo wszystkich wad (ma ich wiele, ale nie będę się skupiać na negatywach) ma swój niepowtarzalny urok i klimat. Jako najwyżej położone miasteczko w Polsce, nieustannie jest numerem jeden na liście górskich miejscówek. Corocznie odwiedzane przez około półtora miliona turystów.


W Zakopanem o dobry nocleg nie trudno, konkurencja wymusza tutaj wysokie standardy na hotelarzach i właścicielach prywatnych kwater czy pensjonatów.

Na booking.com zwykle bez problemu znajdziesz wiele ciekawych hoteli, apartamentów, czy kwater prywatnych, choć zdarzają się takie momenty w roku, że niemal wszystkie miejsca noclegowe bywają wyprzedane. W tych dniach Zakopanego nie polecam, no chyba że lubisz ścisk i kolejki.

Obecnie, kiedy pandemia zmieniła nieco naszą rzeczywistość tłumów jest jakby mniej.


O pandemicznej rzeczywistości, możnaby się rozpisywać bez końca. Wiele w tym temacie podjęto kontrowersyjnych decyzji, ale nie o tym jest ten wpis. Do brzegu zatem ... dziś polecam tu fajny, słoneczny świetnie zlokalizowany apartament w Zakopanem.

Apartament VIP Stara Polana

Mieliśmy już wcześniej okazję mieszkać, w tym apartamentowcu. Jeśli się przekopiesz przez inne polecane przeze mnie tu miejscówki, lub wpiszesz w wyszukiwarce bloga hasło Zakopane, to znajdziesz na blogu podobny apartament, równie przytulny, aczkolwiek nieco mniejszy i usytuowany na ostanim piętrze (poddaszu), a te w tym budynku charakter