top of page

Wszystko o systemach ogrzewania nadmuchowego opartych na pompie ciepła.

Zaktualizowano: 8 lut 2022
Budujesz dom, rozwijasz firmę, chcesz żyć ekologicznie, poszukujesz dobrych i komfortowych rozwiązań ?
To masz szczęście, znalazłeś się we właściwym miejscu.

A może masz dość tradycyjnego ogrzewania i szukasz nowoczesnych rozwiązań ?

Dobrze trafiłeś, tutaj znajdziesz odpowiedzi na nurtujące cię pytania. My już przerobiłyśmy to doświadczenie, znaleźliśmy najlepsze z możliwych dostępnych na rynku rozwiązania i teraz chętnie się podzielimy tą wiedzą z wszystkimi, którzy potrzebują wsparcia w temacie.
Co to jest system ogrzewanie nadmuchowego


System ogrzewania nadmuchowego w ekologiczny, przyjazny użytkowinikowi i środowisku sposób dostarczy ciepło do wszystkich pomieszczeń w twoim domu lub firmie. Ciepłe powietrze trafi tam gdzie trzeba za pośrednictwem specjalnie przygotowanych wcześniej kanałów nawiewnych. Ty decydujesz o tym, kiedy i gdzie ciepło ma zostać dostarczone, jak nie trudno się domyśleć taka forma zarządzania ciepłem sprzyja tworzeniu oszczędności energii.
Z przeprowadzonych w zrealizowanych inwestycjach obserwacji wynika, że w porównaniu do tradycyjnych wodnych systemów ogrzewania, taka oszczędność energii plasuje się na poziomie 30%. Można oczywiście zwiększyć oszczędności energii decydując się na system hybrydowy w technologii dwu-paliwowej Hybrid Heat.Czy system ogrzewania nadmuchowego może współpracować z już zainstalowanym kominkiem ?

Tak. Korzystając z takiego systemu, możesz wykorzystać ciepło z kominka i rozprowadzić go po całym domu.