top of page

If you can dream it, you can do it ...

Zaktualizowano: 31 gru 2021


Niemożliwe nie istnieje to jedno z moich głównych życiowych haseł przewodnich. Jeśli się czegoś pragnie wystarczająco mocno to wszechświat współdziała na naszą rzecz.

O tym, że nie ma rzeczy niemożliwych przekonałam się, gdy spełniło się jedno z moich podróżniczych marzeń, które jeszcze kilka lat temu uważałam za całkiem dla mnie nieosiągalne.

Malediwy !!!! tak odległe, tak bajeczne, takie rajskie, że prawie nierealne, a jednak, pewnego dnia wylądowałam tam i opisałam to tutaj

Dlatego warto marzyć !! Warto wyznaczać sobie nowe wyzwania, nawet jeśli wydają nam się bardzo odległe, ja już wiem, że pewnego dnia, gdy naprawdę czegoś pragniemy spełniają się nasze marzenia. Oczywiście nie za pomocą magicznej różdżki, jasnym jest, że należy marzenia przekuć w cele i uparcie dążyć do ich realizacji.
Mój pierwszy wpis też jest swego rodzaju materializującym się marzeniem.

Postanowiłam właśnie zająć się pisaniem bloga, tak bardziej dla siebie aniżeli dla jakichkolwiek komercyjnych celów. Tysiące niepoukładanych myśli krąży po mojej głowie, miliony wrażeń, wspomnień, odkryć, ciekawych miejsc, smaków, widoków, krajobrazów, ludzkich twarzy.

Wszystko to, co zdołałam już w życiu zobaczyć oraz to co nadal jest na mojej "wish-liście" znajdzie się tutaj prędzej czy później. To będzie mój wirtualny pamiętnik, a jednocześnie może stanie się miejscem, gdzie Ty będziesz mógł szukać podróżniczych inspiracji.

Zaczynam więc .. i serdecznie zapraszam do mojego skrawka wirtualnej przestrzeni.


39 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page