top of page

Hodolany Resort Hotel Theatre & Casino

Zaktualizowano: 31 gru 2021


Budynek Hodolany Resort
Morawy i Ołomuniec to był nasz plan na długi sierpniowy weekend. Jak zwykle w takich sytuacjach miejsca w którym mieliśmy się zatrzymać szukaliśmy w serwisie www.booking.com - i kolejny raz szczęście nam dopisało. Trafiliśmy na świetne miejsce w dogodnej lokalizacji.Hotel Theatre

Do dyspozycji gości dwie restauracje. Jedna śniadaniowa i druga ogólnodostępna Entree Restaurant ( jeśli planujecie kolację warto wcześniej zrobić rezerwację), bardzo ekskluzywna 5* restauracja, gdzie zamawiając posiłek mamy możliwość obserwacji całego procesu jego przygotowania.


Entree Restaurant

Pokoje przestronne, nowoczesne, designersko urządzone. W cenę pobytu wliczone śniadanie. Hotel oferuje całodobowy room service.


Hotel Theatre - room 16

Na wyposażeniu pokoju mini barek, mini ekspres do kawy, sejf, TV i nawet dwa polskie programy. Darmowe i dobrze działające wi-fi, telewizor podłączony do internetu można oglądać filmy bezpośrednio z YouTube.

Czysta przestronna łazienka, z dwiema umywalkami i dużym bezkabinowym prysznicem, elegancki zestaw kosmetyków, szlafroki, ręczniki i jednorazowe klapki kąpielowe, wszystko naprawdę na wysokim poziomie, powinno zadowolić nawet najbardziej wymagających hotelowych gości.


Hotel Theatre


Hotel Theatre

Jak dla mnie ten czterogwiazdkowy hotel w pełni zasługuje na każdą przyznaną gwiazdkę. Relacja jakości do ceny - rewelacja !!!!! dla przykładu: za takie warunki w polskim kurorcie zapłacilibyśmy dwa razy więcej.


54 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page