top of page

Ostrawa - Hotel Park Inn by Radisson

Zaktualizowano: 31 gru 2021


Park Inn by Radison OstravaKontynuując nasz cykl weekendowych wyjazdów do sąsiadów zawitaliśmy ostatnio do czeskiej Ostrawy, krótką relację z naszego pobytu znajdziecie tutaj.
Jak zwykle poszukiwania miejsca na nocleg zaczęliśmy od naszego ulubionego serwisu Booking.com i kolejny raz trafiliśmy do bardzo miłego miejsca, w całkiem przystępnej cenie.

Hotel Park Inn by Radisson

Park Inn by Radison Ostrava

Pierwszą choć nie jedyną zaletą hotelu jest jego położenie w miarę blisko centrum. Do starówki można dojść spacerem, co zajmie nie więcej niż 15 minut, samochodem lub taksówką dotrzecie tam w niecałe 5 minutek.

Druga zaleta hotelu, którą zwłaszcza w dużych miastach doceniają wszyscy ci podróżujący własnym środkiem transportu jest duży prywatny hotelowy parking, niestety jak w większości takich miejsc oczywiście płatny 5€ za dobę.


Park Inn by Radison Ostrava

Hotel utrzymany w nowoczesnym stylu oferuje gościom całodobowy serwis, SPA, sklepik z pamiątkami, bufet z przekąskami, dwie restauracje, lobby bar i kafejkę internetową. Na terenie całego hotelu bezpłatne wifi, które miłe nas zaskoczyło szybkim i stabilnym transferem. Obsługa w recepcji biegle mówi po angielsku.