top of page

Atlantis Palm Jumeirah Dubai - chcesz spędzić dobę w luksusach - wykorzystaj LAYOVER

Zaktualizowano: 10 lis 2022


Atlantis The Palm to architektoniczny Disneyland, urzeczywistniona wizja rozpasanej wyobraźni szalonego projektanta . Uwierzcie mi, nie ma tu umiaru. Wszystkiego jest dużo. Wszystko jest wielkie zaprojektowane i wykonane z  właściwym dla Zjednoczonych Emiratów Arabskich  rozmachem. 

Na świecie wiele jest luksusowych miejsc, hoteli o wysokim standardzie, pełnym przepychu i charakterystycznego dla orientu stylu i jest Atlantis Palm Jumeirah, hotel, który chyba każdy zna i każdy pewnie choć raz widział w internecie, czy kolorowych folderach biur podróży.


Hotel legenda, dla wielu ludzi, z racji tych wszystkich luksusów, które oferuje swoim gościom i cen, które trzeba za nie zapłacić, wydaje się być nieosiągalny. jeśli ty też tak myślisz, to uwierz mi, jesteś w błędzie  !!  Fakt, to wciąż jest jeden z najdroższych hoteli w świecie, ma w ofercie apartamenty za kilkadziesiąt tysięcy dolarów za dobę, ale teraz uważaj CIEBIE TEŻ STAĆ na noc w tych luksusach, w nieco skromniejszym, choć wciąż równie komfortowym pokoju na niższych piętrach z widokiem na ocean, w przykładowej cenie  już od nieco powyżej 630 PLN za dobę.

Zwróć uwagę, iż rezerwacji tej dokonaliśmy z ponad półrocznym wyprzedzeniem, przy rezerwacji z dnia na dzień ta cena wynosiła ponad 1000 PLN za dobę.