top of page

Discovery Beach Hotel Pattaya Thailand

Zaktualizowano: 31 gru 2021


Położony w centrum miasta tuż przy nadmorskiej promenadzie w bliskim sąsiedztwie uliczek, które ożywają późnym popołudniem i zasypiają nad ranem, a w ciągu nocy tętnią głośną muzyką techno i błyszczą skrzącymi się w światłach neonów cekinami skąpych sukienek młodziutkich Tajek.
Jeżeli gorszą cię ”czerwone dzielnice” lepiej omijaj to miejsce ... tu ściany kolejnych, poustawianych jeden za drugim nieco obskurnych nocnych lokali ociekają seksem , tutaj młode kobiety o urodzie małych  dziewczynek, a może też nieletnie mieszkanki wyspy każdego dnia, a właściwie nocy sprzedają swoje wdzięki, z nadzieją na przelotny romans, a może przy odrobinie szczęścia poważny związek z obcokrajowcem.Tutaj w każdym klubie kokieteryjnie będą cię namawiać na drinka, a jeśli jesteś samotnym facetem to pewnie i na coś więcej.

Choć to jeszcze nie jest ta słynna na cały świat ”Walking Street„ to klimat tego miejsca jest bardzo podobny. Ten hotel dosłownie wciśnięty jest pomiędzy (w moim odczuciu) mini burdele. Aczkowiek sam hotel, choć nie jest tak elegancki jak LK Emerald, o którym pisałam tutaj, to dla tych którzy lubią być w centrum zamieszania może być całkiem dobrym lokum.