Clarion Grandhotel Zlaty Lev w Liberecu

Zaktualizowano: 18 sty


Czechy to, trochę taki niedoceniony kraj, większość z nas bywa tam tylko przejazdem, lub jeśli już, to najczęściej w Pradze, a ja uwielbiam gubić się w niewielkich czeskich miasteczkach.

Liberec co prawda, do „niewielkich czeskich miasteczek raczej nie należy, jest to całkiem spore miasto ( około 105 tysięcy mieszkańców ), ale z pewnością należy do tych ciekawych i bardzo urokliwych. O samym Libercu możesz poczytać tutaj , a ja tymczasem zapraszam na recenzję hotelu, który wybraliśmy na nasz sierpniowy weekend w Libercu.


Grand Hotel Clairon Zlaty Lev


Grand Hotel Clairon Zlaty Lev Liberec


Hotel z tradycjami, położony w centrum miasta, blisko do Starego Rynku i Ratusza, w sąsiedztwie Libereckiego Zameczku, w zabytkowym budynku z XIX wieku. Otwarty w 1906 roku, przez lata gościł wiele znakomitości ze świata sztuki, nauki czy polityki.


Grand Hotel Clairon Zlaty Lev Liberec

Zabytkowy budynek hotelu niestety nie jest dostatecznie przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, być może kiedyś to się zmieni, ale na dzień dzisiejszy, do głównego wejścia, prowadzą dość strome wysokie wielostopniowe schody wyłożone czerwonym dywanem, a w oczy z daleka rzuca się brak podjazdu.Grand Hotel Clairon Zlaty Lev Liberec


Z tego hotelu, jeśli lubisz spacery i dopisze ci pogoda, możesz pieszo dotrzeć do wszystkich atrakcji Liberca, i nie będzie to męczący spacer tylko przyjemna przechadzka.


Grand Hotel Clairon Zlaty Lev Liberec


Hotel Clairon Zlaty Lev łączy w sobie staroświecki urok bogato zdobionych wnętrz z nowoczesnymi rozwiązaniami i szeregiem udogodnień. Do dyspozycji gości jest dostępne SPA , centrum odnowy biologicznej, basen oraz salon kosmetyczny. Przemiła i pomocna obsługa w całodobowej recepcji sprawnie rozwiązuje wszelkie problemy i dba o satysfakcję gości.Grand Hotel Clairon Zlaty Lev Liberec


Grand Hotel Clairon Zlaty Lev Liberec


Na terenie całego obiektu darmowy dostęp do internetu.


Grand Hotel Clairon Zlaty Lev Liberec

Grand Hotel Clairon Zlaty Lev Liberec

Pokoje hotelowe wyposażone standardowo z drobnymi elementami nawiązującymi do historii i wieloletnich tradycji.


Grand Hotel Clairon Zlaty Lev LiberecNa wyposażeniu znajdziesz między innymi mini barek z lodówką, biurko, zestaw do prasowania, wygodną kanapę w części wypoczynkowej, stolik kawowy i stylizowane krzesła , pojemną szafę, wieszaki TV oraz sejf. W sypialni łóżko, szafki i lampki nocne czyli to co w sypialni niezbędne, bez żadnych udziwnień, plusem są grube zasłony, które nie wpuszczą do pokoju pierwszych promieni wschodzącego słońca, kiedy zdecydujesz, że chcesz dłużej pospać.

Grand Hotel Clairon Zlaty Lev Liberec

Przestronna łazienka w wybranym przez nas apartamencie wyposażona w wannę, są oczywiście także pokoje tylko z prysznicem.


Grand Hotel Clairon Zlaty Lev Liberec

<